Четвер, 16.08.2018, 22:57
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт середньої загальноосвітньої школи №65

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Список дітей зарахованих у 1 клас 2018-2019н.р.

Список дітей зарахованих у 1 клас 2018-2019 н.р.
станом на 18.06.2018р.

  1. Абдулаєв Юрій Назарович
  2. Андрейко Анна Михайлівна
  3. Андрушків Юрій Борисович
  4. Бабець Андрій Олександрович
  5. Баранов Ігор Володимирович
  6. Барановський Максим Володимирович
  7. Біжок Максим Романович
  8. Боднар Іван Романович
  9. Брила Юлія Олександрівна
  10. Брила Богдан Васильович
  11. Бутко Лев Русланович
  12. Васін Владислав Миколайович
  13. Віняр Ілля Богданович
  14. Вітик Софія Тарасівна
  15. Вовк Вероніка-Ірина Михайлівна
  16. Воробель Іван Іванович
  17. Вульчин Роман Володимирович
  18. Гаврилів Юситан Остапівна
  19. Гаврилюк Евеліна Вікторівна
  20. Галась Анастасія Романівна
  21. Гарасимович Остап Іванович
  22. Гельмас Ростислав Віталійович
  23. Гентош Степан Юрійович
  24. Герасименко Олександр Мар'янович
  25. Герик Єва-Злата Василівна
  26. Гігаурі Владислав Давідович
  27. Годик Христина Сергіївна
  28. Горб'як Матвій Миколайович
  29. Гошівський Юрій Михайлович
  30. Грабець Маркіян Анатолійович
  31. Гриб Маркіян Олегович
  32. Гринишин Яна Романівна
  33. Гриньо Роман Володимирович
  34. Грица Святослав Ярославович
  35. Грицик Юстина Андріївна
  36. Грищенко Олександр Олегович
  37. Гумен Аделеїда Олегівна
  38. Гуменецький Денис Ігорович
  39. Гупаловський Ростислав Ігорович
  40. Гурський Олег Назарович
  41. Данило Максим Романович
  42. Данчишин Максим Степанович
  43. Демчук Денис Іванович
  44. Дендюк Андрій Андрійович
  45. Денькович Анастасія Йосипівна
  46. Держила Мар'яна Михайлівна
  47. Дика Христина Ігорівна
  48. Дмитришин Святослав Назарійович
  49. Дубіль Анна Іванівна
  50. Духон Іаков Ігорович
  51. Жеребцова Анастасія Олександрівна
  52. Жук Анастасія Олегівна
  53. Завербний Юрій Андрійович
  54. Залужець Анна Русланівна
  55. Зіп Назар Іванович
  56. Іванів Ярослав Петрович
  57. Ізьо Денис Андрійович
  58. Казанкова Дарина Андріївна
  59. Калітіна Марія-Софія Миколаївна
  60. Карабан Роман Романович
  61. Качан Володимир Андрійович
  62. Качмарик Вікторія Іванівна
  63. Кизик Анна Романівна
  64. Кисіль Вероніка Олегівна
  65. Кійко Олег Юрійович
  66. Кінах Аліна Андріївна
  67. Кінаш Любомир Андрійович
  68. Кіт Роман Володимирович
  69. Клебанюк Максим Тарасович
  70. Коваліско Богдан Петрович
  71. Ковальська  Ангеліна Андріївна
  72. Козак Олена Олегівна
  73. Коліда Ярослав Олегович
  74. Колтун Остап Максимович
  75. Команрницька Анна-Аліна Дмитрівна
  76. Котелько Кіра Богданівна
  77. Коцюк Артем-Зеновій Зеновійович
  78. Кравченко Анастасія Володимирівна
  79. Кравчишин Ростислав Романович
  80. Кримовська Вікторія Романівна
  81. Крочак Павло Орестович
  82. Кузик Христина Юріївна
  83. Кузьо Максиміліан Робертович
  84. Куліковський Ростислав Анатолійович
  85. Купович Дарина Андріївна
  86. Куриляк Павло Миколайович
  87. Кухар Денис Ігорович
  88. Кухарук Назар Юрійович
  89. Левчук Соломія Максимівна
  90. Лимич Юстина Василівна
  91. Лис Натан Юрійович
  92. Литвин Святослав Васильович
  93. Лихарай Юлія Ігорівна
  94. Ліщинська Вероніка Русланівна
  95. Ломінський Богдан Володимирович
  96. Луцкевич Яна Віталіївна
  97. Лявданська Катерина Дмитрівна
  98. Маїк Данило Юрійович
  99. Малко Артем Валерійович
  100. Мамонов Назарій Борисович
  101. Мандзій Анна Назарівна
  102. Мандзюк Давид Русланович
  103. Марциняк Орест Павлович
  104. Матвейко Анна Михайлівна
  105. Матвійчук Олександр Сергійович
  106.  Мацелюх Владислав Юрійович
  107. Маційовський Максим Ігорович
  108. Маясов Олександр Леонідович
  109. Мельник Олексій  Любомирович
  110. Михайлів Ангеліна Олегівна
  111. Миц Сергій Романович
  112. Місяйло Софія Віталіївна
  113. Мороз Станіслав Тарасович
  114. Мороз Юрій Андрійович
  115. Мороз Соломія Віталіївна
  116. Муляр Максим Любомирович
  117. Муравйова Діана Олександрівна
  118. Мурський Марко Андрійович
  119. М'яснянкін Назарій Вадимович
  120. Нагірний Дмитро Андрійович
  121. Нагірняк Юрій Іванович
  122. Назарчук Олена Олегівна
  123. Нестор Назар Юрійович
  124. Нискогуз Марія Михайлівна
  125. Нінічук Арсеній Юрійович
  126. Олексіюк Олександр Сергійович
  127. Онишко Кароліна Ярославівна
  128. Орлова Діана Володимирівна
  129. Паламар Ольга Анатоліївна
  130. Пастернак Андрій Олегович
  131. Патрило Вероніка Андріївна
  132. Паучок Яна Романівна
  133. Паховко Ілля Юрійович
  134. Перевозник Соломія Володимирівна
  135. Петришин Ігор Андрійович
  136. Пилипчук Любов В’ячеславівна
  137. Підгурська Софія Ігорівна
  138. Підзирайло Микола Олегович
  139. Підп'ясецька Анастасія Віталіївна
  140. Пліхівська Вероніка Михайлівна
  141. Попіль Вікторія Тарасівна
  142. Попович Ярослав Ростиславович
  143. Прокопович Вікторія Володимирівна
  144. Пшеничка Богдан Андрійович
  145. Радейко Христина Володимирівна
  146. Радзіх Массімо Дмитрович
  147. Ренчка Данило Ігорович
  148. Рибін Вероніка Дмитрівна
  149. Ригель Яна Орестівна
  150. Родич Наталя Андріївна
  151. Роїк Олексій Орестович
  152. Романовська Діана Романівна
  153. Роп Дмитро Ігорович
  154. Ротарь Анастасія Олегівна
  155. Руда Софія Володимирівна
  156. Світлик Дмитро Ярославович
  157. Серебрянська Валерія Володимирівна
  158. Сирко Богдан Ігорович
  159. Сівак Денис Максимович
  160. Сіданич Святослав Андрійович
  161. Скоропад Віталій Вікторович
  162. Слобода Ілля Мар'янович
  163. Смик Маркіян Констянтинович
  164. Смірнов Тимофій Олексійович
  165. Собко Павло Васильович
  166. Соловій Устим Ігорович
  167. Сподар Єва Олегівна
  168. Стадник Ілона Вікторівна
  169. Старченко Каріна Сергіївна
  170. Степований Маркіян Михайлович
  171. Стромицький Дем'ян Петрович
  172. Сулім Яна Ігорівна
  173. Ташак Роксолана Ігорівна
  174. Тибінка Надія-Марія Андріївна
  175. Ткачишин Анастасія Ігорівна
  176. Ткачишин Назар Володимирович
  177. Тріска Софія Петрівна
  178. Труба Олег Романович
  179. Турок Вероніка Романівна
  180. Урван Марія Ярославівна
  181. Фалько Олег Володимирович
  182. Федевич Ігор Володимирович
  183. Федунь Богдан Ярославович
  184. Федчишин Лук'ян-Лаврентій Андрійович
  185. Хамула Сергій Володимирович
  186. Харітонов Ілля Сергійович
  187. Хлюпа Данило Романович
  188. Хлюпа Матвій Михайлович
  189. Ховалко Юрій Миколайович
  190. Цабан Марко Михайлович
  191. Царук Ніна Андріївна
  192. Чень Соломія Юріївна
  193. Шкільний Ярослав Олегович
  194. Шкробут Володимир Юрійович
  195. Шот Ростислав Романович
  196. Шот Соломія Іванівна
  197. Штурин Максим Сергійович
  198. Шумелда Максим Сергійович
  199. Шуфрин Богдан Юрійович
  200. Юрчак Юрій Олегович
  201. Юсик  Максим Мар'янович
  202. Ясіновська Ілона Степанівна

Завантажити Список дітей зарахованих у 1 клас станом на 18.06.18р.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz